Miresevini ne

BIANCA RESORT

Kualiteti eshte cilesia jone!

Bianca Resort

Historia jone

I ndodhur 6 km nga teleferiku i Dajtit Ekspres, Bianca Restaurant&Hotel ofron akomodim me ballkon. Të gjitha njësitë kanë ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë. Sheshi Skënderbej është 8 km nga vila, ndërsa ish-rezidenca e Enver Hoxhës është 9 km nga prona. 

Unike

EKSPERIENCA NË NGRENIE

Gjithçka fillon me përbërësit.

Një përvojë unike, ku pasuria jetohet përmes pastërtisë së përbërësve, kombinimit të shijeve të jashtëzakonshme dhe historisë së origjinës së tyre. Ejani dhe provoni pjatat më të shijshme ndonjëherë.

Facilitete dhe Sherbime

Facilitetet me te njohura te resortit tone 

Ballkon

Dhomat dhe Suitat

Klasike. Elegante.

Lejojini dhomat dhe suitat tona që t'ju transportojnë në një dimension tjetër luksi të mbushur me orendi të shkëlqyera dhe moderne.

NA KONTAKTONI PËR ÇDO PYETJE

Priske, Dajt, Tirane

biancarestauranthotel@gmail.com

0676416216

Galeria jone flet vete!

Nje dimesion i ri luksi