Miresevini ne

Bianca Resort

Cilesia eshte vlera jone!

Bianca Resort

HISTORIA JONE

I ndodhur 6 km nga teleferiku i Dajtit Ekspres, Bianca Restaurant&Hotel ofron akomodim me ballkon. Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë. Sheshi Skënderbej është 8 km nga vila, ndërsa ish-rezidenca e Enver Hoxhës është 9 km nga resorti.

Me pamje nga lumi, Bianca Resort & Villa ofron akomodim me oborr, rreth 8.9 km nga teleferiku i Dajtit Ekspres. Në vilë ka një hyrje private për lehtësinë e atyre që qëndrojnë. Ka një restorant që shërben kuzhinë pica, dhe parkim falas privat është në dispozicion.

img-1

Dhomat

DHOMAT TONA KOMFORTE

vila-one

VILA I

Me pamje nga lumi, Bianca Hotel & Villa ofron akomodim me oborr, rreth 8.9 km nga teleferiku i Dajtit Ekspres. Në vilë ka një hyrje private për lehtësinë e atyre që qëndrojnë. Ka një restorant që shërben kuzhinë pica, dhe parkim falas privat është në dispozicion.

Të pajisura me një ballkon, njësitë ofrojnë ajër të kondicionuar dhe kanë një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush dhe pantofla. Në kompleksin e vilave, të gjitha dhomat vijnë me liri krevat dhe peshqir. Ka një kafene, dhe mengjes të mbushura janë gjithashtu në dispozicion.

vila-two

VILA II

Me pamje nga lumi, Bianca Hotel & Villa ofron akomodim me oborr, rreth 8.9 km nga teleferiku i Dajtit Ekspres. Në vilë ka një hyrje private për lehtësinë e atyre që qëndrojnë. Ka një restorant që shërben kuzhinë pica, dhe parkim falas privat është në dispozicion.

Të pajisura me një ballkon, njësitë ofrojnë ajër të kondicionuar dhe kanë një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush dhe pantofla. Në kompleksin e vilave, të gjitha dhomat vijnë me liri krevat dhe peshqir. Ka një kafene, dhe mengjes të mbushura janë gjithashtu në dispozicion.

img
img

Unik

EKSPERIENCA NE NGRENJE

Gjithçka fillon me përbërësit. Një përvojë e ashpër, ku pasuria jetohet përmes pastërtisë së përbërësve, kombinimit të shijeve të jashtëzakonshme dhe historisë së origjinës së tyre. Ejani dhe provoni pjatat më të shijshme ndonjëherë.

Shikoni Facilitetet

air

Ajer Kondicionuar

parking

Parkim Falas

pool

Pishine Verore

resto

Restorant

grill

Zgare

balcony

Ballkon

Shiko cfare thone klientet tane:

Arbi

Shtetet e Bashkuara Amerikes

“Qëndrimi im në Bianca Hotel & Villa ishte absolutisht i mrekullueshëm. Më pëlqeu si dizajni i brendshëm ashtu edhe arkitektura e jashtme e Resort & Vila Bianca. Vendndodhja ishte perfekte dhe e rrethuar nga natyra.”

Mucaj

Shqiperia

“Vendndodhja është e mahnitshme dhe shumë lehtësisht e arritshme. Ajri i pastër dhe ushqim i shijshëm! Gjithçka ishte e pastër dhe e menduar mirë.”

Ingram

Gjermania

“Ambjente moderne, staf miqësor (pjesërisht flet edhe anglisht), ushqim i shijshëm. Pishinë e pastër dhe e bukur. Sidomos Villa 2 është e pajisur mirë dhe gjithashtu ka një tarracë të hapur dhe të mbyllur.”